Nowy laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 – profesjonalny zestaw podzespołów

      Możliwość komentowania Nowy laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 – profesjonalny zestaw podzespołów została wyłączona

Nowy laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 jest skierowany do profesjonalistów biznesowych, którzy poszukują bardziej przystępnej cenowo alternatywy dla serii ThinkPad. Oferuje on stylowy design, wysokiej jakości touchpad i klawiaturę, a także dobrą wydajność.

Specyfikacja Lenovo ThinkBook 15 G3

Nowy laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 jest skierowany do profesjonalistów biznesowych, którzy poszukują bardziej przystępnej cenowo alternatywy dla serii ThinkPadSystem operacyjny dla tego laptopa dołączony w zestawie to Windows 10 Pro lub Home. Jest on wyposażony w następujące komponenty:

  • Wyświetlacz: 15,6 cala FHD (1920×1080) antiglare, 400 nitów.
  • PROCESOR: AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5 lub AMD Ryzen 7.
  • Karta graficzna GPU: Zintegrowany układ graficzny AMD Radeon.
  • Pamięć RAM: 8 GB lub 16 GB pamięci DDR4 dual-channel o częstotliwości do 3200 MHz; do 40 GB pamięci RAM w dwóch gniazdach (jedno wolne).
  • Pamięć masowa: M.2 PCIe NVMe SSD do 1 TB; do 2 TB HDD (2,5 „); do 2 TB + 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD.

Lenovo ThinkBook 15 G3 jest wyposażony w szereg funkcji łączności. Laptop ten posiada port HDMI, port USB typu C oraz dwa porty USB 3.2. Wyposażony jest również w port Ethernet i czytnik kart MicroSD.

Funkcje zabezpieczające w trakcie pracy

ThinkBook 15 G3 jest wyposażony w funkcje zabezpieczeń na poziomie korporacyjnym, które dbają o bezpieczeństwo Twoich poufnych danych. Czytnik linii papilarnych pozwala szybko i łatwo odblokować ThinkBooka, a kamera na podczerwień (IR) umożliwia logowanie za pomocą funkcji rozpoznawania twarzy, zgodnej z Windows Hello.

Układ Trusted Platform Module (TPM) przechowuje klucze szyfrowania i przekazuje je do procesora w celu szyfrowania/deszyfrowania danych. Oznacza to, że podczas uruchamiania komputera ładowane jest tylko zatwierdzone oprogramowanie, co zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do zastrzeżonego kodu firmy lub plików użytkownika.

Łączność nowego laptopa

ThinkBook 15 G3 jest również wyposażony w łączność Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.0. Dzięki technologii Wi-Fi 6 możesz uzyskać prędkość sieci do 1 Gb/s, czyli do 3x szybciej niż w przypadku tradycyjnych połączeń Wi-Fi. Dzięki Bluetooth 5.0 możesz łączyć się z urządzeniami takimi jak bezprzewodowe słuchawki i głośniki z dwukrotnie większą szybkością niż w przypadku poprzedniej wersji (Bluetooth 4.2).